Najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie.

POZNAJ ROB-TECH!

Nasza misja

rob-tech zbudowaliśmy na mocnych fundamentach. Stawiamy na bezkompromisową jakość, która w połączeniu z wiedzą i rzetelnością naszych specjalistów, daje zachwycające efekty i maksymalną satysfakcję naszych Klientów z każdego zrealizowanego projektu.

Od początku stawiamy na solidne, długofalowe relacje z naszymi Klientami. Dlatego obok flagowych usług, w ofercie rob-tech znajduje się gwarancyjny i pogwarancyjny serwis dostarczanych przez nas i naszych Partnerów maszyn i urządzeń, całodobowa infolinia zapewniająca wsparcie techniczne w nagłych awariach oraz bogata oferta specjalistycznych szkoleń, pozwalająca dopełnić proces wdrożeń i instalacji nowych rozwiązań w przedsiębiorstwach naszych Klientów.

Potrzebujesz solidnych rozwiązań, usług lub wsparcia technologicznego w swojej firmie? Skontaktuj się z nami – porozmawiajmy o wspólnych rozwiązaniach!

Nasz team

Wykwalifikowani specjaliści, najlepsi inżynierowie z dziedziny automatyki i robotyki, doświadczeni i niezawodni współpracownicy i solidni partnerzy w biznesie – tak można opisać nasz zespół, ale mamy lepsze rozwiązanie. Jesteśmy grupą profesjonalistów, którym można zaufać. W tym składzie zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy setki zleceń, branżę znamy od podstaw i nigdy nie przestajemy się rozwijać! Kontaktu z naszymi Klientami nie ograniczamy do zwyczajowej wymiany plików projektowych, a spotkania na drugim końcu świata nie stanowią dla nas problemu. Do każdego projektu podchodzimy z pasją, a za jego koniec nie uważamy pierwszego uruchomienia maszyny. Nieustannie podnosimy swoje kompetencje i nie przestajemy szukać nowych możliwości i rozwiązań. Przekonasz się przy najbliższym projekcie!

Historia rozwoju rob-tech

W roku 2005 Adrian Stern, zauważając rosnące zapotrzebowanie przemysłu na wysokospecjalistyczne usługi z zakresu robotyki i budowy maszyn oraz kompleksowe, profesjonalne wsparcie w rozwoju zaplecza technologicznego, zakłada firmę rob-tech. Pierwsze dwa lata działalności zaowocowały dziesiątkami zrealizowanych projektów w Polsce i za granicą i nawiązaniem współpracy przedstawicielskiej ze znanym producentem systemów klejących. W 2009 roku do firmy dołączył aktualny wspólnik, Damian Głowacki, który objął w rob-tech dział robotyki przemysłowej. Rozszerzona oferta i wykwalifikowana, doświadczona kadra, pozwoliły firmie na znaczący rozwój i zdobycie klientów w wysokorozwiniętych krajach azjatyckich oraz w Ameryce Południowej. Rosnące grono klientów i realizowanych projektów skłoniło wspólników do przeprowadzki do nowej siedziby. Wybór padł na stary budynek magazynowy przy ulicy Wilczak w Poznaniu, który przekształcono na powierzchnie biurowe, projektowe i nowoczesną halę do pre-instalacji, pozwalającą na jeszcze skuteczniejsze i sprawniejsze wdrażanie nowych rozwiązań dla klientów. W 2014 roku portfolio rob-tech liczyło już ponad 150 zakończonych powodzeniem projektów w obszarach automatyki, robotyki i aplikacji przemysłowych, a firmie zaufało ponad 10 uznanych producentów, nawiązując długofalową współpracę w zakresie dystrybucji maszyn, robotów i urządzeń oraz autoryzowanego serwisu ich marek. Teraz kroki i działania marki skierowane są na silny rozwój Działu Badań i Rozwoju oraz Działu Edukacji, pozwalających na dostarczenie innowacyjnej oferty szkoleń dla wysokowyspecjalizowanej kadry technicznej. w 2016 roku umowa z Politechniką Poznańską wprowadza w życie najnowszy projekt firmy – Studia Dualne w rob-tech.

rob-tech w liczbach

– Kilkudziesięciu zatrudnionych specjalistów
– 1000m2 otwartej hali wraz z suwnicą do preinstalacji maszyn i urządzeń
– 500m2 powierzchni warsztatowej, w tym warsztaty elektryczne i mechaniczne wyposażone w narzędzia
– Własna serwerownia
– System bezpieczeństwa hali, monitoring

 

Specjalizujemy się w:

 

Kompleksowej automatyzacji procesów produkcyjnych

(projektowanie, wdrażanie i optymalizacja automatyki przemysłowej)

Projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań z zakresu robotyki

(projekt i budowa stanowisk, linii zrobotyzowanych i procesów zrobotyzowanych)

Projektowaniu i wdrażaniu inteligentnych aplikacji na potrzeby przemysłu

(klejenie, znakowanie, systemy wizyjne, Traceability i inne)

Projektowaniu i budowie maszyn

Przeprowadzaniu szkoleń specjalistycznych

w zakresie programowania, wdrożeń i obsługi nowoczesnych rozwiązań

 

Serwisie i sprzedaży produktów, komponentów oraz części zamiennych

takich firm, jak: SCA, LEONI, BORRIES, DUERING, LEANTECHNIK, IPR i innych

Optymalizujemy i
automatyzujemy procesy
produkcji przemysłowych