Ucz się od najlepszych!

 

Studia dualne, staże i praktyki studenckie w rob-tech to możliwość wzbogacenia akademickiej wiedzy technicznej o realne umiejętności niezbędne na rynku pracy. Pracuj nad innowacyjnymi projektami dla największych światowych producentów i poznaj branżę automatyki i robotyki w praktyce pod okiem doświadczonych specjalistów!

Studia dualne

Z dumą informujemy że rob-tech został partnerem innowacyjnego projektu STUDIA DUALNE na Politechnice Poznańskiej!

Pionierska oferta studiów zintegrowanych, prowadzona przez Politechnikę Poznańską na kierunkach „Automatyka i robotyka” oraz „Mechanika i budowa maszyn”, to ogromna szansa i możliwość rozwoju dla młodych adeptów sztuki projektowania, wdrażania i kontroli najnowocześniejszych technologii przemysłowych. Studia dualne dają możliwość pogodzenia nauki na kierunkach technicznych z pracą w najlepszych poznańskich firmach z branży automatyki i robotyki od pierwszych lat studiów.

Atrakcyjne wynagrodzenie, szansa na szlifowanie języków obcych oraz zdobycie umiejętności i kwalifikacji zawodowych jeszcze w trakcie nauki to doskonały start do wielkiej kariery każdego młodego specjalisty!

Dołącz do nas i pracuj nad projektami dla największych światowych producentów, zdobądź doświadczenie i ucz się od najlepszych specjalistów z rob-tech!

Staże i praktyki

Zdobądź cenne doświadczenie i kwalifikacje zawodowe jeszcze podczas studiów!

Staże i praktyki

Zdobądź cenne doświadczenie i kwalifikacje zawodowe jeszcze podczas studiów! Na praktyki i staże zapraszamy studentów kierunków technicznych, chętnych do zdobycia doświadczenia i praktycznej wiedzy podczas pracy nad innowacyjnymi projektami.

Oferujemy wsparcie w zdobywaniu nowych kompetencji, przyjazną atmosferę w zespole naszych specjalistów, godzinowy wymiar pracy dostosowany do planu zajęć oraz możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji podczas ambitnych zadań dostosowanych do etapu studiów.