Zaplanuj swoją karierę z nami

 

 
Jesteśmy firmą z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w realizacji wysokospecjalistycznych usług z zakresu robotyki, automatyki, aplikacji przemysłowych i budowy maszyn w branży przemysłowej.

Realizujemy projekty kompleksowo, zatem Nasz Zespół to wszechstronni specjaliści, którzy potrafią patrzeć na zagadnienia zarówno bardzo szczegółowo jak i z lotu ptaka dostrzegając zależności między poszczególnymi działaniami.

Jesteśmy firmą rodzinną opierającą się na bezpośrednich, otwartych i koleżeńskich relacjach. Cenimi sobie różnorodne punkty widzenia, przy czym staramy się zapewnić każdemu możliwości wychodzenia z własną inicjatywą.

Jeśli jesteś automatykiem, robotykiem, konstruktorem, elektrykiem, mechanikiem, mechatronikiem… i chcesz pracować w gronie fachowców, w miejscu przyjaznym i otwartym na nowe spojrzenie, dołącz do nas! Wyślij nam swoje CV korzystając z formularza.

Pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych.

 

Obecnie do Naszego Zespołu poszukujemy:

Inżynier
automatyk

Inżynier automatyk odpowiada za projektowanie i konstruowanie układów sterowania maszyn, a także tworzy dla nich odpowiednie oprogramowanie.

Inżynier
sprzedaży

Inżynier Sprzedaży jest bezpośrednio zaangażowany w rozwój i utrzymanie nowych relacji handlowych, zapewnia techniczne wsparcia Klientom w definiowaniu ich potrzeb.

Specjalista
ds. zakupów

Specjalista ds. zakupów prowadzi procesy zakupowe usług oraz komponentów technicznych niezbędnych do skutecznej realizacji projektów inżynieryjnych (budowa maszyn, stanowisk zrobotyzowanych oraz linii produkcyjnych itp.).

Specjalista
ds. social media

Zapraszamy do współpracy na nowoutworzonym stanowisku przy współtworzeniu i realizacji kampanii marketingowych w social mediach.  

Nie ma oferty dla Ciebie, a chcesz Nas poznać,
prześlij do Nas swoje CV.

Imię i nazwisko:

Email:

Temat:

Wiadomość:

Załącznik:

RODO

Zabezpieczenie

Administratorem Twoich danych osobowych jest rob-tech sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Wilczak 45-47, 61-623 Poznań. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.