Zaplanuj swoją karierę z nami

 

 

ROB-TECH sp. z o.o.

 

Jesteśmy firmą z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w realizacji wysokospecjalistycznych usług z zakresu robotyki, automatyki, aplikacji przemysłowych i budowy maszyn w branży przemysłowej. Naszymi klientami są zagraniczne, jak i rodzime firmy produkcyjne wymagające profesjonalnego wsparcia w rozwoju ich zaplecza technologicznego oraz we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych.

Jesteśmy firmą rodzinną opierającą się na bezpośrednich, otwartych i koleżeńskich relacjach. Cenimi sobie różnorodne punkty widzenia, przy czym staramy się zapewnić każdemu możliwości wychodzenia z własną inicjatywą..

 

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

 

Miejsce pracy: Poznań

Specjalista ds. zakupów jest odpowiedzialny za prowadzenie procesów zakupowych usług oraz komponentów technicznych niezbędnych do skutecznej realizacji projektów inżynieryjnych (budowa maszyn, stanowisk zrobotyzowanych oraz linii produkcyjnych itp.).Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nawiązywanie oraz budowanie trwałych relacji z rynkiem usług i komponentów technicznych oraz zapewnienie dostawy usług w określonym czasie i w ramach ustalonego budżetu.

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

 • Bieżące monitorowanie rynku dostawców,
 • Zarzadzanie relacjami z dostawcami,
 • Prowadzenie działań zakupowych,
 • Rozwój strategii zakupowej w ramach kluczowych kategorii,
 • Rozwój procesów zakupowych oraz narzędzi IT wspierających procesy zakupowe.

Czego oczekujemy?

 • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane wykształcenie techniczne lub ekonomiczne)
 • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w przemyśle)
 • Umiejętność nawiązywania trwałych relacji biznesowych.
 • Umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i współpracy w zespole.
 • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne (praktyczna znajomość technik negocjacyjnych w zakupach).
 • Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy oraz ustalania priorytetów.
 • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.
 • Bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office (w tym w szczególności Excel oraz PowerPoint),
 • Czynne prawo jazdy kat. B
 • Nastawienie na rozwój standardów i procesów wewnętrznych.
 • Umiejętność nawiązywania i budowania pozytywnych relacji z parterami biznesowymi oraz klientami wewnętrznymi.
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (B2 – C1).

Mile widziane

 • Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym (B2 – C1).
 • Doświadczenie w wdrażaniu nowych narzędzi IT wspierających działania zakupowe.

Co oferujemy?

 • Umowa o pracę lub B2B (w zależności od preferencji).
 • Nagroda roczna oraz dodatki świąteczne,
 • Niezbędne narzędzia pracy,
 • Okresowe imprezy i spotkania firmowe,
 • Szkolenia i rozwój kompetencyjny zgodnie z przyjętym wspólnie planem rozwojowym.
 • Oprogramowanie klasy ERP oraz wsparcie w rozwoju narzędzi IT,

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Rob-tech sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wilczak 45-47 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Rob-tech sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wilczak 45-47 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail info@rob-tech.pl.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 3 miesiące od momentu aplikowania, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 1 rok od momentu aplikacji. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 1 rok od momentu aplikowania.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail info@rob-tech.pl lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail info@rob-tech.pl.

Zapraszamy do aplikowania na to stanowisko:

Imię i nazwisko:

Email:

Temat:

Wiadomość:

Załącznik:

RODO

Zabezpieczenie

Administratorem Twoich danych osobowych jest rob-tech sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Wilczak 45-47, 61-623 Poznań. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.