Zaplanuj swoją karierę z nami

 

 

ROB-TECH sp. z o.o.

 

Jesteśmy firmą z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w realizacji wysokospecjalistycznych usług z zakresu robotyki, automatyki, aplikacji przemysłowych i budowy maszyn w branży przemysłowej. Naszymi klientami są zagraniczne, jak i rodzime firmy produkcyjne wymagające profesjonalnego wsparcia w rozwoju ich zaplecza technologicznego oraz we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych.

Jesteśmy firmą rodzinną opierającą się na bezpośrednich, otwartych i koleżeńskich relacjach. Cenimi sobie różnorodne punkty widzenia, przy czym staramy się zapewnić każdemu możliwości wychodzenia z własną inicjatywą..

 

SPECJALISTA DS. SOCIAL MEDIA

 

Miejsce pracy: Poznań

Głównym obszarem zadań osoby zatrudnionej na tym nowo powstałym stanowisku będzie realizacja działań w mediach społecznościowych zgodnie z przyjętymi założeniami strategii marketingowej Firm, m.in. obsługa stron i profili w różnych mediach społecznościowych, reagowanie na wiadomości i komentarze od użytkowników, inicjowanie i prowadzenie angażujących dyskusji, prowadzenie i optymalizacja płatnych kampanii reklamowych w mediach społecznościowych.

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

 • Realizacja strategii marketingowej w mediach społecznościowych oraz udział w tworzeniu strategii marketingowej Firmy,
 • Udział w przygotowaniu koncepcji i realizacja kampanii w mediach społecznościowych.
 • Administrowanie (prowadzenie/zarządzanie) profilami w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram i inne).
 • Prowadzenie kampanii informacyjnych i promocyjnych w sieciach społecznościowych wzmacniających sprzedaż online.
 • Prowadzenie kampanii w Facebook Ads oraz Google Ads.
 • Prowadzenie bieżącej analizy konkurencji (m.in. ofert, działań konkurencji, tendencji) i analiza efektywności prowadzonych kampanii, wyciąganie wniosków i wprowadzanie zmian.
 • Współtworzenie treści (postów) na potrzeby komunikacji w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram i inne), w tym dbanie o spójny charakter wszystkich wykorzystywanych kanałów oraz strony internetowej i przygotowywanie analiz odnośnie zasięgu przygotowanych treści.
 • Pisanie tekstów/ copywriting na potrzeby szeroko rozumianych działań marketingowych.
 • Obsługa relacji z klientem online / social media.
 • Przygotowywanie zestawień, analiz i raportów oraz rekomendacji dotyczących prowadzonych działań.
 • Współpraca z grafikami przy tworzeniu komunikatów i postów online.

Czego oczekujemy?

 • Wykształcenia wyższego lub w trakcie ostatniego roku studiów – Marketing, Zarządzanie lub pokrewne.
 • 1 – 2 lata doświadczenia w obszarze social media lub marketingu internetowym.
 • Doświadczenia w tworzeniu tekstów na potrzeby marketingu i reklamy.
 • Praktycznej umiejętności prowadzenia profili komercyjnych w mediach społecznościowych.
 • Dobrej znajomości i umiejętności praktycznego wykorzystania: Google Analytics, Google AdWords, Facebook Custom Audiences, mechanizmów SEO/SEM oraz narzędzi do monitorowania i analizy social media.
 • Lekkiego pióra oraz umiejętności poprawnego redagowania tekstów.
 • Bardzo dobrej znajomości MS Office, w tym PowerPoint, Word, Excel, Outlook.
 • Pro aktywności w rozumieniu wychodzenia z własną inicjatywą i gotowości do wypracowywania nowych rozwiązań, standardów czy ustaleń, które służą poprawie efektywności organizacji.
 • Znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (B2 – C1).

Mile widziane

 • Doświadczenie w e-commerce i s-commerce,
 • Umiejętność pracy w programach graficznych: Adobe Illustrator, Photoshop,
 • Sprawne poruszanie się po systemach CMS typu WordPress, Jumla, Magento lub innych.
 • Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym (B2 – C1),

Co oferujemy?

 • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
 • Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego,
 • Niezbędne narzędzia pracy,
 • Wspólne śniadania w gronie współpracowników finansowane przez Firmę, okresowe imprezy i spotkania firmowe,
 • Szkolenia i rozwój kompetencyjny zgodnie z przyjętym wspólnie planem rozwojowym.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Rob-tech sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wilczak 45-47 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Rob-tech sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wilczak 45-47 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail info@rob-tech.pl.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 3 miesiące od momentu aplikowania, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 1 rok od momentu aplikacji. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 1 rok od momentu aplikowania.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail info@rob-tech.pl lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail info@rob-tech.pl.

Zapraszamy do aplikowania na to stanowisko:

Imię i nazwisko:

Email:

Temat:

Wiadomość:

Załącznik:

RODO

Zabezpieczenie

Administratorem Twoich danych osobowych jest rob-tech sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Wilczak 45-47, 61-623 Poznań. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.