Zaplanuj swoją karierę z nami

 

 
Jesteśmy firmą z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w realizacji wysokospecjalistycznych usług z zakresu robotyki, automatyki, aplikacji przemysłowych i budowy maszyn w branży przemysłowej.

Realizujemy projekty kompleksowo, zatem Nasz Zespół to wszechstronni specjaliści, którzy potrafią patrzeć na zagadnienia zarówno bardzo szczegółowo jak i z lotu ptaka dostrzegając zależności między poszczególnymi działaniami.

Jesteśmy firmą rodzinną opierającą się na bezpośrednich, otwartych i koleżeńskich relacjach. Cenimi sobie różnorodne punkty widzenia, przy czym staramy się zapewnić każdemu możliwości wychodzenia z własną inicjatywą.

Jeśli jesteś automatykiem, robotykiem, konstruktorem, elektrykiem, mechanikiem, mechatronikiem… i chcesz pracować w gronie fachowców, w miejscu przyjaznym i otwartym na nowe spojrzenie, dołącz do nas! Wyślij nam swoje CV korzystając z formularza.

Pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych.

 

Obecnie do Naszego Zespołu poszukujemy:

Aktualnie brak ofert pracy

Nie ma oferty dla Ciebie, a chcesz Nas poznać,
prześlij do Nas swoje CV.

Imię i nazwisko:

Email:

Temat:

Wiadomość:

Załącznik:

RODO

Zabezpieczenie

Administratorem Twoich danych osobowych jest rob-tech sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Wilczak 45-47, 61-623 Poznań. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.